S.S.C Indoor

Scores:
Team Score
Argo173
Oak Lawn Community94
Reavis74
Shepard60.5
Evergreen Park60
Richards (Oak Lawn)23
Eisenhower (Blue Island)11.5

Women's 55m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Blanding, Alondra FR Shepard 8.24 0.5
2 MOORE, SADE SR Evergreen Park 8.32
3 Dobynes, Jasmine SR Richards (Oak Lawn) 8.32
4 Weathers, Chaquita JR Evergreen Park 8.57
5 Regalado, Alicia SR Reavis 8.96
6 Abukhalil, Shahd SR Reavis 9.13
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Carter, Nikki JR Shepard 7.66 10
2 Robinson, Shakyra JR Argo 7.74 8
3 Morgan, Sierra SR Argo 7.74 6
4 Egbulefu, Blessing SR Oak Lawn Community 7.89 4
5 Williams, Bryianna SO Richards (Oak Lawn) 8.03 2
6 Smith, Kiarri SR Eisenhower (Blue Island) 8.24 0.5
7 Reynolds, Jalena SO Eisenhower (Blue Island) 8.56
8 Stelter, Veronika FR Oak Lawn Community 8.57

Women's 200m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Johnson, Jordyn SO Shepard -
2 Mathews, Leilani JR Richards (Oak Lawn) -
3 Stoch, Aneta SR Reavis -
4 Orr-Cobbins, Melissa JR Eisenhower (Blue Island) -
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Jackson, Amira SO Oak Lawn Community 28.67 6
2 Williams, Bryianna SO Richards (Oak Lawn) 28.97 2
3 Harris, Ashley JR Eisenhower (Blue Island) 29.44
4 Stachon, Karolina FR Reavis 29.90
5 Sifuentez, Marissa JR Shepard 29.96
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Hopkins, Destiny SR Argo 27.97 10
2 Robinson, Shakyra JR Argo 28.08 8
3 Egbulefu, Blessing SR Oak Lawn Community 28.90 4
4 CLARK, ALEXUS SR Evergreen Park 29.30 1
5 Sader, Chloe SO Evergreen Park 29.88

Women's 400m Dash   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Poole, Nyiah SR Richards (Oak Lawn) 1:12.73 6
2 Ramirez, Diane FR Reavis 1:18.22
3 Williamson, Avreal SR Eisenhower (Blue Island) 1:27.61
4 Willman, Madison JR Richards (Oak Lawn) 1:35.66
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Ordonez, Joclyn SO Reavis 1:08.67 8
2 McGhee, Maya FR Shepard 1:13.96 4
3 Clark, Precious JR Eisenhower (Blue Island) 1:16.67 2
4 Reynolds, Madeline FR Evergreen Park 1:16.99 1
5 Heard, Nia JR Shepard 1:25.32
Finals Heat #3
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lopez, Leo SO Argo 1:06.35 10
2 Burke, Hiedi FR Evergreen Park -
3 Gasiorek, Anna SO Oak Lawn Community -
4 Baker, Jade SO Argo -
5 Egbulefu, Blessing SR Oak Lawn Community -

Women's 600m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Xheka, Reshide SO Argo 1:57.85 10
2 Garicia, Stephaine SR Argo 1:58.55 8
3 Patel, Jina SO Reavis 2:01.56 6
4 Hartmann, Sadie FR Oak Lawn Community 2:02.85 4
5 Artus, Chloe FR Oak Lawn Community 2:07.09 2
6 Bell, Daivez JR Evergreen Park 2:07.21 1
7 Aguirre, Hilary SR Reavis 2:08.20
8 Mitchell, Quinn SR Shepard 2:09.33
9 Daguio, Katherine FR Shepard 2:09.88

Women's 800m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McGrath, Emma FR Oak Lawn Community 2:35.63 10
2 Lizak, Ashley SR Oak Lawn Community 2:38.31 8
3 Styrczula, Karolina SR Reavis 2:40.34 6
4 Bejarano, Isis SR Eisenhower (Blue Island) 2:46.12 4
5 Gardner, Lauren SR Argo 2:46.38 2
6 Gonzalez, Celine FR Argo 2:48.73 1
7 Baniewicz, Johnna SO Reavis 2:48.96
8 Onsurez, Bianca FR Shepard 2:56.65
9 Haro, Adali JR Eisenhower (Blue Island) 2:58.32
10 Carbajal, Bella FR Shepard 3:04.37
11 Hussani, Essra JR Richards (Oak Lawn) 3:12.09
12 O'Connor, Juliet FR Evergreen Park 3:12.47
13 Rogers, Jacy JR Richards (Oak Lawn) 3:35.29

Women's 1,600m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lopez, Abigail SO Argo 5:49.90 10
2 Hammad, Bayan SR Oak Lawn Community 6:06.01 8
3 Arenas, Evelin JR Argo 6:21.60 6
4 Granz, Victoria SR Richards (Oak Lawn) 6:21.73 4
5 Miranda, Jenny SR Oak Lawn Community 6:25.54 2
6 Ramirez, Jennifer JR Reavis 6:55.87 1
7 Temko, Tera SR Reavis 7:10.78
8 Reyes, Julietta SO Eisenhower (Blue Island) 7:12.46
9 Romero, Angelina SO Eisenhower (Blue Island) 7:14.04
10 O'Connor, Juliet FR Evergreen Park -

Women's 3,200m Run   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Lopez, Abigail SO Argo 11:20.20 10
2 Guadarrama, Vanessa SR Argo 12:46.86 8
3 Miranda, Jenny SR Oak Lawn Community 13:39.50 6
4 Sheridan, Orla SO Oak Lawn Community 14:09.36 4
5 Sanchez, Pam FR Reavis 14:16.38 2
6 Villarreal, Carmen SR Reavis 14:59.64 1
7 Aguilara, Stefany JR Eisenhower (Blue Island) 17:02.26
8 Casrbajal, Daniela JR Eisenhower (Blue Island) -

Women's 55m Hurdles   Top↑

Finals Heat #1
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Barnes, Alexandria JR Eisenhower (Blue Island) 11.12
2 Gonzalez, Celine FR Argo 12.03
3 Smith, Regene JR Richards (Oak Lawn) 12.44
4 Kierna, Julia SO Oak Lawn Community 14.37
5 Ortega, Anaya FR Eisenhower (Blue Island) 15.08
Finals Heat #2
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Morgan, Sierra SR Argo 9.12 10
2 SADER, LILY SR Evergreen Park 9.33 8
3 Scott, Mia JR Shepard 9.50 6
4 Rapp, Jenna SR Reavis 9.59 4
5 Betts, Dontrea JR Shepard 9.88 2
6 Stoch, Aneta SR Reavis 10.23 1
7 Hendricks, Kamryn JR Oak Lawn Community 10.58
8 Sader, Chloe SO Evergreen Park 10.78

Women's High Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Roberts, Nadia SO Reavis 4' 8.0" 10
2 Stachon, Karolina FR Reavis 4' 8.0" 8
3 BURKE, MALLORY SR Evergreen Park 4' 6.0" 6
4 Hendricks, Kamryn JR Oak Lawn Community 4' 6.0" 3
5 PARKER, BRIANA SR Evergreen Park 4' 6.0" 3
6 Morgan, Sierra SR Argo 4' 4.0" 1
7 Loquercio, Lyla FR Shepard 4' 4.0"
8 Williams, Bryianna SO Richards (Oak Lawn) 4' 2.0"
9 Bader, Jenna SO Shepard 4' 2.0"
10 Hartmann, Sadie FR Oak Lawn Community 4' 0.0"
11 Duran, Fatima SO Richards (Oak Lawn) 4' 0.0"
12 Stewart, Ashanti SO Argo 3' 10.0"

Women's Pole Vault   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 McGrath, Maddie JR Oak Lawn Community 8' 6.0" 9
2 Myrda, Kathy SR Shepard 8' 6.0" 9
3 Bozena, Bryja SR Argo 8' 0.0" 6
4 Baker, Jade SO Argo 8' 0.0" 4
5 Lyons, Riley SO Shepard 8' 0.0" 2
6 Kierna, Julia SO Oak Lawn Community 6' 0.0" 1

Women's Long Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 PARKER, BRIANA SR Evergreen Park 15' 10.5" 10
2 Hart, Imoni SR Argo 15' 5.0" 8
3 GREEN, TONI SR Evergreen Park 15' 1.0" 6
4 Stachon, Karolina FR Reavis 15' 0.0" 4
5 Cafagna, Abby SO Oak Lawn Community 14' 5.5" 2
6 Dorsey, Joshea FR Shepard 14' 3.75" 1
7 Berry, Megan FR Oak Lawn Community 13' 10.75"
8 Castro, Diana FR Reavis 13' 10.0"
9 Bethune, Jakiya SR Eisenhower (Blue Island) 13' 9.0"
10 Harris, Ashley JR Eisenhower (Blue Island) 13' 8.25"
11 Baker, Jade SO Argo 13' 6.0"
12 Flowers, Janetta FR Shepard 13' 1.5"
13 Smith, Regene JR Richards (Oak Lawn) 12' 5.0"
14 Mathews, Leilani JR Richards (Oak Lawn) -

Women's Triple Jump   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 GREEN, TONI SR Evergreen Park 33' 6.75" 10
2 Mitchell, Quinn SR Shepard 33' 5.5" 8
3 Hart, Imoni SR Argo 32' 10.0" 6
4 Stachon, Karolina FR Reavis 31' 3.0" 4
5 McGrath, Maddie JR Oak Lawn Community 30' 9.75" 2
6 Cafagna, Abby SO Oak Lawn Community 30' 0.75" 1
7 Gomez, Trine JR Reavis 29' 4.0"
8 Thielmann, Kennedy SO Evergreen Park 27' 11.25"
9 Bozena, Bryja SR Argo 27' 8.75"
10 Al-Ruh, CyNya JR Shepard -

Women's Shot Put   Top↑

Final
Athlete Name Year Team Name Mark Points
1 Griffin, Arbryanna SR Shepard 33' 7.0" 8
2 King, Tosin FR Argo 28' 6.0" 1
3 Davis, Kennedy JR Eisenhower (Blue Island) 27' 0.0"
4 Reaves, Krystal SR Eisenhower (Blue Island) 27' 6.0"
5 MEASNER, LINDSAY JR Evergreen Park 23' 9.0"
6 Akueche, Stella JR Evergreen Park 26' 5.0"
7 Arteaga, Alyssa JR Oak Lawn Community 28' 0.0"
8 Kwak, Justine JR Oak Lawn Community 27' 0.0"
9 Simpson, Madison SO Reavis 31' 6.0" 4
10 Gal, Aneta SR Reavis 32' 9.0" 6
11 Winston, Zoie SR Richards (Oak Lawn) 27' 1.0"
12 Murphy, Kaitlyn SR Richards (Oak Lawn) 28' 2.0"
13 Goebel, Hayley SR Shepard 29' 11.0" 2
14 Morman, Nikkita SO Argo 35' 7.0" 10